Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Ar greitai mastai?

Go down 
+4
wiky
Spalvota.
Bubble_Fun
Bri,,*
8 posters
AutoriusPranešimas
Bri,,*
Si me besaras yo seria feliz
Bri,,*


Pranešimų skaičius : 1407
Age : 32
Miestas : Always in Espańa*
Registration date : 2007-11-05

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptySk. 01 13, 2008 5:35 pm

Uoj, sitas tai linksmas, man patiko, padarykit viska ir paskiau paskaitykit, as zvengiau ilgai xD
http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test
Atgal į viršų Go down
https://lasdivinas.lithuanianforum.net
Bubble_Fun
Lala tave pakviete pietų
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 143
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2007-12-02

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptySk. 01 13, 2008 6:38 pm

Nerealu!!!XDDD
Atgal į viršų Go down
http://ca.forumup.lt
Spalvota.
Konkuruoji su Lala dėl Gastono
Spalvota.


Pranešimų skaičius : 688
Age : 31
Registration date : 2007-11-09

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptySk. 01 13, 2008 6:39 pm

Nūū Laughing Ar greitai mastai? 750365
Atgal į viršų Go down
http://www.hermosa.5forum.biz
wiky
Susipažįsti su Euge ir Lala
wiky


Pranešimų skaičius : 65
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2007-12-01

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptyPir. 01 14, 2008 2:14 pm

Cia tai PRIKOLAS Ar greitai mastai? 750365
Atgal į viršų Go down
top.
Eugė tave pakviete pietų
top.


Pranešimų skaičius : 210
Age : 29
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2007-11-24

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptyKv. 01 17, 2008 5:07 pm

Nu jo ;>>>
Atgal į viršų Go down
Teddy
Eini apsipirkti su Euge ir Lala
Teddy


Pranešimų skaičius : 113
Age : 29
Miestas : Neries Kontinentas*
Registration date : 2007-11-17

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptyTr. 01 23, 2008 4:07 pm

Pz xDDD.

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Kotryna. Sulaukiau 10 metų. Bet kai kurie Blogiečia manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesą. Kiti nusikaltėliai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kas antrą dieną, imu staugti kaip hiena ir pasislepiu po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi į Marsą! Nes mano tėvai yra debilai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kaušai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neįmanoma. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras jūrų kiaulytė, YVA dainuoja blogiau negu Nerasta, o Gintarė - apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas sprendžiu testus xD, o per pertraukas rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip ligoninėj, o namuose tupiu kamputyje kaip voverė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo steak tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik am..... Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet užsienyje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Le Bronius. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 54 litų. Mielas Seneli, nebūk kaliausė ;D, išpildyk mano prašymą!



Tavo gražus, negražus ir graži Kotrynėlė ;DD.
Atgal į viršų Go down
Bespalvė.
Eugė tave pakviete pietų
Bespalvė.


Pranešimų skaičius : 251
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2007-11-10

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptyPen. 01 25, 2008 4:39 pm

jėga ;DD
Atgal į viršų Go down
Lali*
Hi! I'm new :)



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2009-01-27

Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? EmptyKv. 01 29, 2009 12:09 pm

EIk kaip cia ziauru x D*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mastai?   Ar greitai mastai? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ar greitai mastai?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Laisvalaikis :: Testai-
Pereiti į: